Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Francova Lhota má nové U-rampy a multifunkční hřiště

date_range 17.Čvn, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Nový skatepark prošel zátěžovým testem

V sobotu 11. června otevřeli slavnostně nové sportovní hřiště a U-rampy pro bruslaře, koloběžkáře, skateboardisty, in-line bruslaře. Obec Francova Lhota využila oslavu dne dětí a k programu, který probíhal na přilehlém fotbalovém hřišti, přidala otevření U-ramp a multifunkčního hřiště. Hlavním programem byly ukázky fines a triků špičkových jezdců BMX, freestyle koloběžek, workshopy a autogramiáda. Součástí akce byly soutěže pro děti, skákací hrad, cukrová vata zdarma a další program.

 

„Tento den byl křestem a zároveň zátěžovým testem nového sportoviště. Víceúčelové hřiště dostalo nový povrch, mantinely a vybavení. Dále byla pořízena již zmíněná U-rampa, která doplnila toto hřiště o nový prvek,“ uvedl starosta Francovy Lhoty Miroslav Brlica.

 

Výstavbu skateparku a sportoviště se podařilo zrealizovat díky dotaci z Ministerstva pro místní rozvoj, které podpořilo tento projekt částkou 1 556 000 Kč. Celkové náklady činily výši 2 114 000,-Kč.

Oslava dne dětí probíhala na přilehlém fotbalovém hřišti

„Jsme si vědomi, že se zařízení nachází uprostřed obce, a snažili jsme se neomezit provozem okolní domy využitím moderních tlumících materiálů. Zájem dětí ale i mládeže o tuto novou atrakci předčil naše očekávání a každý den můžeme vidět, jak děti sjíždí, skáčou a dovádějí na této rampě,“ dodal starosta.

 

 

Dětský den a slavnostní otevření nového sportovní hřiště a U-rampy, 11. 6. 2022

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA