Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Gymnázium oslavilo 60. výročí založení

date_range 24.Lis, 2009 featured_play_list Aktuality
 
 

V pátek 20. listopadu 2009 v kulturním domě Klobučan ve Valašských Kloboukách proběhla v rámci oslav založení gymnázia školní akademie. Téměř dvouhodinový program se stovkou účinkujících studentů zhlédli dopoledne studenti gymnázia a obchodní akademie. Odpoledne navštívili sál rodiče a široká veřejnost. Na úvod odpolední akademie promluvil ředitel školy Mgr. Ondřej Kašpar, radní Zlínského kraje Milena Kovaříková, za Město Valašské Klobouky diváky a účinkující pozdravil místostarosta Ing. Ladislav Tarabus.

Program akademie byl složen z vystoupení divadel v českém i anglickém jazyce, moderním tancem, poezií, baletem, sborovým zpěvem, vystoupením rokových kapel. Že byl program kvalitní, dokazují reakce diváků i dlouhotrvající potlesk po každém vystoupení studentů, úsměv učitelů, kteří program se studenty nacvičili, a také unavený, ale spokojený pocit vystupujících.

 

foto archiv školy

 
fotogalerie – Akademie (externí odkaz)
fotogalerie – Vernisáž (externí odkaz)
fotogalerie – Akademie (externí odkaz)
 

Oslavy dále pokračovaly v podvečer na gymnáziu vernisáží „ Pedagog – výtvarník – dílo", na které se představili minulí i současní výtvarníci pedagogové svými díly. Při příležitosti vernisáže byly odměněny děti mateřských a základních škol, které se zúčastnily výtvarné soutěže vyhlášené předmětovou komisí gymnázia. Nejvíce cen si odnesli žáci ZŠ Vlachovice, ZŠ a MŠ Turkmenská ze Vsetína, ZŠ Lačnov a MŠ Valašské Klobouky. Jednu cenu obdržel žák ZUŠ Valašské Klobouky Matouš Ptáček, kterého ve výtvarném oboru vede Josef Jeřábek. Výstavu prací pedagogů i díla soutěžících žáků je možno navštívit do 3. 12. 2009 v budově gymnázia.

Oslavy dokázaly, že Gymnázium Valašské Klobouky je centrem vzdělanosti a kultury v regionu jižního Valašska. Pevně věříme, že i při dalším kulatém výročí školy tomu tak bude i nadále. Do dalších let je možno jenom přát studentům a žákům výborné a kreativní učitele a kantorům nadané žáky.

PaedDr. Soňa Zabloudilová, Mgr. Jiří Ročák

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA