Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Hity let devadesátých živě ve Zlíně

date_range 29.Led, 2018 featured_play_list Aktuality

 

Už jen pár hodin zbývá do velké halové akce, která láká davy fanoušků do sportovní haly Euronics! Pro všechny, kteří již máte zakoupeny vstupenky ale i pro ty, kteří si chtějí lístky kupovat až na místě přinášíme důležité organizační pokyny a informace.

 Twenty 4 Seven

Akce začíná úderem osmé hodiny večerní, kdy se otevřou brány sportovní haly. Kdo nemáte ještě vstupenku, tak nezoufejte, předprodej bude probíhat i na místě před akcí a lístky budou k dostání i v průběhu večera.

Běžné lístky budou k dostání za cenu 450,- Kč. VIP tribuna je již vyprodána. VIP ALL INCLUSIVE lístků zbývá pár posledních kusů, proto pokud přemýšlíte o této variantě vstupenky, neváhejte. Další rozvrh programu přikládáme níže.

Vstup pro všechny, včetně VIP tribuna i VIP ALL INCLUSIVE bude přes ochoz haly Euronics. Pokladna pro osoby platící na místě, případně akreditace, bude na stejném místě jako při prodeji lístků na hokej, nebo na házenou a to pod ochozem. Další náležitosti vyčtete z přiloženého plánku.

Všichni interpreti jsou na akci zdravě natěšení. Posoudit můžete sami z videopozvánek, které pro vás nachystali (najdete je na konci článku).

Jedná se o úplně první mega akci tohoto typu ve Zlíně, tak u toho nesmíte chybět! Populární hity devadesátých let tak rozezní naše krajské město. Všichni fanoušci oldies pop music tedy vzhůru v sobotu 3. Února do zlínské haly Euronics!

-pr článek-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA