Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Karlovské hudební léto začíná

date_range 27.Čvn, 2012 featured_play_list Aktuality

 

Současně s příchodem letních prázdnin odstartuje ve Velkých Karlovicích také 4. ročník hudebního festivalu Karlovské hudební léto. Každý pátek se mohou milovníci živé hudby těšit na vystoupení zajímavých interpretů. Koncerty se budou jako již tradičně konat pod širým nebem v amfiteátru u Penzionu Pod Pralesem v údolí Léskové.

Jako první zahraje v pátek 29. 6. legendární Spirituál kvintet. „Po třech uplynulých ročnících už můžeme říci, že festival má svou tradici a lidi si na páteční živé vystoupení kvalitních skupin velice rychle zvykli. Také letos se mohou těšit nejen na osvědčené interprety, ale i na méně známé, ale taktéž velmi kvalitní hudebníky. V průběhu léta tak zazní nejen folk a folkrock, ale také klasické country, bluegrass nebo irská muzika," prozradil organizátor festivalu Lubor Gášek z Penzionu Pod Pralesem.

Vstupné na festival je dobrovolné. Koncerty se konají za každého počasí vždy od 19 hodin. „Bez obav k nám mohou přijít i rodiče s dětmi. Nejmenší návštěvníci se během koncertu zabaví v dětském areálu s průlezkami, houpačkami, skluzavkami a nadstřešeným pískovištěm," doplnil Lubor Gášek.

Plakát události 

Program Karlovského hudebního léta:

 29. 6.

 Spirituál kvintet

 6. 7.

 Epy De Mye

 13. 7.

 Country

 20. 7.

 Leporelo, Lada Šimíčková

 27. 7.

 Dareband

 4. 8.

 Beata Bocek a Víc než ro©k

 10. 8.

 Podjezd

 17. 8.

 Acoustic Irish

 24. 8.

 Vrkoč

 31. 8.

 Docuku

 7. 9.

 Navostroz

 

 

 

 

 

 

 -tz- Resort Valachy

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA