Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Klobouky se oblékají do vánočního

date_range 30.Lis, 2016 featured_play_list Aktuality

 

Začátek adventu není ve Valašských Kloboukách jen o prvních sněhových vločkách, ale také o přípravě výzdoby, která má ve městě navodit příjemnou předvánoční atmosféru. Na sloupech veřejného osvětlení i balkonech veřejných budov už jsou nainstalovány světelné dekorace a v pondělí na své místo před radnicí dosedl také vánoční strom. Ten se spolu s výzdobou rozzáří v pátek 2. prosince.

„Rozsvěcování vánočního stromu města se stalo milou tradicí, která otevírá Valašský mikulášský jarmek, a ani letos tomu nebude jinak. Lidé mohou přijít už odpoledne na trh s programem v dolní části Masarykova náměstí, samotný okamžik rozsvícení pak očekáváme v 16:45 hodin. Všechny srdečně zveme," řekla starostka Eliška Olšáková.

Vánoční strom doputoval před radnici                 foto: MěÚ Valašské Klobouky

Vánočním stromem města se pro letošní rok stala vzrostlá jedle, již věnovala rodina Matyášova. Světelnými dekoracemi v jednotné ledově bílé barvě bude zkrášleno také Masarykovo náměstí a nazdobené stromy budou zpříjemňovat předvánoční období i na návsích v místních částech Lipina, Smolina a Mirošov.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA