Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Klobouky Vašima očima: Přijďte dnes na veřejné fórum sdělit své názory

date_range 20.Dub, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto

Zdravé město Valašské Klobouky připravuje pro své občany další veřejné fórum „Klobouky Vašima očima“. Lidé tu mohou přijít vyjádřit svůj názor, podílet se na sestavování podnětů a spolupracovat na určení TOP 10 problémů, pro které se má hledat řešení. Diskutovat se bude o územním rozvoji, životním prostředí, dopravě, sociálním prostředí, ekonomice, cestovním ruchu, vzdělávání, kultuře a dalších tématech. Fórum se uskuteční ve středu 20. dubna od 17 hodin v kulturním domě Klobučan.

 

„Letošní veřejné fórum je v pořadí už páté. A podobně jako u všech předchozích ročníků zveme všechny obyvatele, kteří mají zájem o dění a život v našem městě, aby se přišli podílet na volbě důležitých témat současných Valašských Klobouk. K jednotlivým oblastem budou vyčleněny pracovní stoly, kde se bude diskutovat o tom, co může naše město zlepšit, posunout a zkvalitnit. Těšíme se na podnětnou a tvůrčí atmosféru,“ pozvala starostka Eliška Olšáková.

 

 

V úvodu fóra zazní zhodnocení, jak se podařilo naložit s desítkou problémů z minulého ročníku. Následně budou lidé vyzváni k předkládání námětů na daná témata. Ve společném hlasování z nich pak zvolí aktuálních TOP 10 problémů města. Tato sada postoupí do ověřovací ankety, v níž veřejnost svými hlasy potvrdí či pozmění pořadí jejich důležitosti.

 

Během programu se mohou účastníci těšit na soutěže o ceny i ukázky zdravé kuchyně zdejší základní školy. Pro rodiny s dětmi bude k dispozici dětský koutek, kde se nejmenší návštěvnici zabaví a pohrají si.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA