Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Kompostárna nabízí kompost zdarma

date_range 27.Čvc, 2016 featured_play_list Aktuality

 

Zahradničíte, sázíte a pěstujete? Pak třeba právě Vy využijete aktuální nabídku kompostu z valašskokloboucké komunitní kompostárny. Odebrat si jej můžete bezplatně v běžné provozní době, tedy v pondělí a středu od 7 do 17 hodin a v ostatních pracovních dnech od 7 do 14 hodin. Novinkou je také možnost prosetí kompostu za poplatek.

V kompostárně si můžete odebrat kompost zdarma       foto: Město Valašské Klobouky

„Kompostový substrát zpracovaný komunitní kompostárnou je ideální pro obohacení zahrádek a pozemků nebo pro výsadbu. Občané si mohou vyzvednout libovolné množství. V případě, že by neměli možnost vlastního odvozu, mohou si převoz kompostu objednat u Valašskoklobouckých služeb," uvedla Leona Vlčková, referentka odboru životního prostředí Městského úřadu Valašské Klobouky. Kompost upravený prosetím je zpoplatněn částkou 300 korun za m3.

Zájemci o kompost i odvoz mohou kontaktovat provozního mistra Jaroslava Švacha na telefonu 777 565 191.

Lenka Zvonková

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA