Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Majitel se popálil při hašení vlastního požáru

date_range 30.Bře, 2009 featured_play_list Aktuality
 
 
Dne 30.3.2009 v 11:46 hod. byli hasiči informováni o požáru sklepa v Nedašově Lhotě.

Na místo vyjela jednotka profesionálních hasičů z Valašských Klobouk s jednou cisternou, kterou posílily jednotky sboru dobrovolných hasičů z Nedašovy Lhoty, Brumova a Návojné. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že došlo k požáru v podsklepení hospodářské budovy u rodinného domu.

Před příjezdem hasičů se snažil rychle se rozvíjející požár hasit sám majitel, který použil zahradní hadici s vodou. Jeho zásah byl rychlý a účinný. Požár se mu podařilo prakticky celý zlikvidovat.

První jednotka hasičů z Valašských Klobouk dorazila na místo už za deset minut od výjezdu. Hasiči překontrolovali místo požáru proti případnému dalšímu rozhoření. Sklepní prostor hasiči také odvětrali přetlakovou ventilací.

 

Foto

foto HZS Zlínského kraje

 
více fotek
 
Při hašení požáru utrpěl jednačtyřicetiletý majitel popáleniny na rukou a částečně byl ožehnut na obličeji. Na místo nebyla povolána posádka zdravotnické záchranné služby, protože sama manželka naložila svého muže do auta a odvezla na ošetření do Valašských Klobouk.

Po příjezdu vyšetřovatele hasičů ze Zlína bylo místo požáru ohledáno. Majitel uvedl, že ve sklepě pracoval, když došlo k požáru, který také sám uhasil. Přesné určení příčiny vzniku požáru bude objasněno až po jeho návratu z nemocnice a po podání vysvětlení.

Požár zasáhl část vnitřního vybavení sklepa a způsobil škodu za 10.000 Kč. Zásahem majitele a hasičů byl uchráněn další majetek za 750 tis. Kč.

 
Ivo Mitáček
HZS Zlínského kraje

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA