Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Mezinárodní den dětí oslavili v Kloboukách s Ájou a Fíkem

date_range 08.Čvn, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Oslava Mezinárodního dne dětí ve Valašských Kloboukách

Dobrá nálada, smích a radost ovládly kloboucké fotbalové hřiště první červnové sobotní odpoledne. Členky MS ČČK (Místní skupina Českého červeného kříže) Valašské Klobouky s Jirkou Hadašem připravili program na oslavu Mezinárodního dne dětí. Ty se mohly zapojit do téměř dvouhodinného zábavného pásma plného písniček, tance, her a soutěží s Jirkou, Ájou a psem Fíkem. K vybití posledních zbytků energie posloužil skákací hrad. Nezapomněli ani na tak oblíbené malování na obličej.

Členky MS ČČK Valašské Klobouky

„Za běžné epidemické situace bychom v únoru uspořádali jubilejní 15. ročník dětského karnevalu. Ten se však vzhledem k vývoji pandemie nemohl konat a proto jsme se poprvé pustili do něčeho jiného, pro nás neznámého. Věříme, že se dětský den líbil a že návštěvníci byli spokojení,“ řekla Ludmila Šulcová, předsedkyně MS ČČK Valašské Klobouky a dodala, že dětský den byl součástí programu letošních oslav 100 let od založení kloboucké organizace červeného kříže. Pořadatelé také děkují všem sponzorům.

 

Fotogalerie ZDE.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA