Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Mezinárodní FIS závod v travním lyžování

date_range 28.Čvn, 2013 featured_play_list Aktuality

 

Ve dnech 29. a 30. června se uskuteční mezinárodní FIS závod v travním lyžování, jehož pořadatelem je lyžařský oddíl ZLK ZLínsport Zlín. Místem konání je lyžařský svah ski areálu Dubečky ve Štítné nad Vláří.

Celá akce začne již v pátek 28. června od 16 hodin tréninkem. V sobotu v 11.30 hodin odstartuje závod v obřím slalomu, následně superobřím slalomu a ve 20 hodin bude na programu atraktivní veřejný závod v paralelním slalomu. Na tento závod se může přihlásit každý, stačí mít vlastní lyžáky a hole; lyže a ochranné pomůcky lze zapůjčit. V mezinárodních FIS závodech doplněných travními bitvami o Český pohár se na jihu Valašska představí téměř stovka závodníků.

Ski areál ve Štítné nad Vláří    foto St.Fuks

V neděli v 10.30 hodin odstartuje závod ve slalomu a ve 14.30 hodin, vyhlášením výsledků, bude celá akce ukončena. Všichni jste srdečně zváni na nevšední podívanou a nezapomenutelný zážitek! Závody se konají za každého počasí. Občerstvení zajištěno.

-kos-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA