Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Mladému motocyklistovi zkřížil cestu nákladní automobil

date_range 25.Dub, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Místo dopravní nehody, foto: HZS

V pátek krátce po patnácté hodině došlo na silnici l/69 v obci Liptál k vážné dopravní nehodě, která zastavila na několik hodin obousměrně provoz na hlavní komunikaci.

 

„Jednadvacetiletému řidiči motocyklu, který jel po hlavní silnici ve směru od Vsetína, zkřížil cestu z vedlejší komunikace přijíždějící nákladní automobil. Motocyklista již nedokázal střetu zabránit. Dechová zkouška byla u třiapadesátiletého řidiče automobilu negativní,“ popsal mluvčí policistů Petr Jaroš. Při nehodě utrpěl mladý motocyklista vážná poranění, která si vyžádala převoz do zlínské krajské nemocnice.

 

Komunikace byla na několik hodin zcela uzavřena a policisté odkláněli dopravu na objízdnou trasu.

 

Na místo nehody byli vysláni také profesionální hasiči ze stanice Vsetín. „Zdravotnické záchranné službě hasiči na místě pomáhali s ošetřením zraněného včetně resuscitace. Poté pomohli s přenosem zraněného do sanitního vozu,“ informovala mluvčí hasičů Lucie Javoříková.

 

Nehoda v obci Liptál, foto: HZS

 

Hasiči u vozidel provedli protipožární opatření. Nakonec uklidili vozovku od střepů a úlomků z vozidel a ve večerních hodinách se vrátili zpět na svou stanici.

 

Příčiny a bližší okolnost dopravní nehody jsou předmětem dalšího šetření vsetínských dopravních policistů a kriminalistů.

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA