Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Motorkář narazil do přívěsu traktoru

date_range 26.Čvc, 2018 featured_play_list Aktuality

 

Ve čtvrtek o půl jedné odpoledne vyjížděli profesionální hasiči ze stanice Slavičín a místní dobrovolní hasiči k nehodě, která se stala mezi Slavičínem a Petrůvkou. „Motorkář narazil do přívěsu odbočujícího traktoru. Motorkář po nehodě skončil v příkopu vedle komunikace. Do péče si motorkáře vzali záchranáři, neboť muž utrpěl zranění, které si vyžádalo ošetření. Následně jej transportovali do nemocnice," uvedla tisková mluvčí hasičů Lucie Javoříková.

Nehoda komplikovala dopravu mezi Slavičínem a Nevšovou               foto: HZS

Hasiči u motocyklu provedli protipožární opatření. Nehoda komplikovala v daném úseku plynulý provoz, proto hasiči v místě nehody usměrňovali dopravu, aby se zde netvořily dlouhé kolony.

Dopravních nehod s účastí motorkářů se dnes stalo více

Profesionální hasiči ze stanice Valašské Meziříčí byli dnes krátce po osmé hodině ranní vysláni operačním důstojníkem do ulice Kouty ve Valašském Meziříčí.

Hrozivě vypadající nehoda ve Valašském Meziříčí, motorkář letěl několik metrů vzduchem        foto: HZS

Zde se stala dopravní nehoda mezi osobním vozidlem a motocyklem. Mladý motocyklista, který letěl několik metrů vzduchem, utrpěl při nehodě vážné zranění. Nejen on, ale i řidička z osobního vozidla, skončila v péči záchranářů. Na místo nehody proto dojely dva sanitní vozy. Oba zraněné záchranáři transportovali do nemocnice k dalšímu ošetření.

Dnes odpoledne se ještě bouralo v Holešově. Zde se střetlo osobní vozidlo se skútrem, řidička skútru utrpěla zranění. 

-red- 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA