Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Na bleším trhu bude ke koupi takřka cokoliv

date_range 19.Čvc, 2013 featured_play_list Aktuality

 

Klobucké hospodářské trhy uspořádají v pátek 2. srpna speciální bleší prodej, při němž může kdokoli nabídnout použité či nové věci, které už nepotřebuje. Typu sortimentu se meze nekladou, a tak mohou lidé přinášet předměty ze svých domácností, zahrad, sklepů, půd i dílen. Ať už půjde o knihy, hračky, sběratelské cennosti, kuchyňské vybavení, šatstvo, nábytek, bytové doplňky či pracovní nástroje, mohou se zde pro nakupující objevit neuvěřitelné kousky výjimečné hodnoty. A třeba i učiněné poklady!

„Bleší trh se při své loňské premiéře v rámci Klobuckých hospodářských trhů stal příjemným místem, kde se lidé setkávali a často si také vyprávěli příběhy, které se k nabízeným věcem vázaly. Budeme velmi rádi, když se nám letos podaří navodit stejnou atmosféru a přilákat ještě více prodejců i nakupujících," pověděla pořadatelka Radka Brtišová. Zájemci o prodej nejsou ničím limitováni, jedinou podmínkou je přihlášení na telefonu 733 131 655 do středy 31. července, aby bylo možné zajistit pro účastníky dostatek stolů.

Pro bleší trh bude před Starou radnicí vyčleněn speciální prostor. Vedle tohoto výprodeje drobných prodejců bude probíhat také klasický hospodářský trh s tradiční nabídkou farmářské zeleniny, ovoce, sýrů, pečiva a dalších regionálních produktů. Příležitost k nákupu budou mít návštěvníci trhů od 12 do 17 hodin.

Plakát blešího trhu zde.

Lenka Zvonková

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA