Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Nádvoří podnikatelského centra přivítá svatého Martina

date_range 07.Lis, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Svatý Martin na koni ve Valašských Kloboukách, foto: archiv redakce

Pondělí 11. listopadu bude patřit všem Martinům, ale také milovníkům mladého vína a husích pečínek. Svatý Martin na svém koni opět zavítá i do Valašských Klobouk a jeho příjezd budeme očekávat v symbolických 11.11 hodin na nádvoří podnikatelského centra. Následovat bude slavnostní odšpuntování první lahve Svatomartinského vína a jeho ochutnávka pro veřejnost. A že se bude blížit poledne, mohou lidé zavítat na husí hody.

 

„Svatému Martinovi přijdou naproti děti z mateřské školky i základní školy a jistě je bude zajímat, jestli přijede na pověstném bílém koni a přiveze i sníh. Čekání si zkrátí tvořivými úkoly, při kterých si vyrobí drobné dárky na památku,“ popsal Jaroslav Baloušek, ředitel Kulturního a vzdělávacího střediska Valašské Klobouky.

 

V areálu bude pro návštěvníky nachystaná ochutnávka a prodej Svatomartinského vína. Husí hody v sále podnikatelského centra připraví kavárna Dvojka ve spolupráci se Středním odborným učilištěm Valašské Klobouky. Rezervace stolů je možné zajistit na telefonu 604 133 891.

 

Video: Svatý Martin přijel do Valašských Klobouk i před třemi lety

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi