Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Na plátně kina Svět se objeví Muži v naději

date_range 26.Zář, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 
O nadcházejícím víkendu od 1. do 2. října přichystalo kino Svět ve Valašských Kloboukách jedno mimořádné promítání, které zaujme všechny příznivce současné české kinematografie. Premiéru nejnovějšího díla režiséra Jiřího Vejdělka Muži v naději totiž mohou diváci vidět nejen v tradičním sobotním termínu, ale výjimečně také v neděli. Obě promítání se uskuteční v 19:30 hodin a vstupenky na ně je možné rezervovat již dnes.

Milovníci elegantních komediálních situací a typického „vejdělkovského" humoru mohou očekávat skutečně dobrou podívanou. Vypovídá o tom už sama skutečnost, že hlavní dějová linka je vystavěna na polemice, jestli je možné, aby byla nevěra základem šťastného manželství. Citlivý divák už může tušit, že je tak dán základ výborné zábavy, který ještě podtrhuje účinkování hereckých hvězd formátu Jiřího Macháčka a Bolka Polívky. V ženských rolích sekundují Éva Vica Kerekes, Petra Hřebíčková, Simona Stašová a další.

Zájemci o vstupenky na sobotní i nedělní představení si je mohou rezervovat a zakoupit v Městském informačním centru ve Valašských Kloboukách, telefon 577 311 150.

 
Lenka Zvonková
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA