Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Na trati u Ústí se převrátil kolejový speciál

date_range 28.Lis, 2013 featured_play_list Aktuality

 

Ve čtvrtek 28. listopadu v 00:41 hodin přijal operátor tísňové linky krajského operačního střediska zlínských hasičů oznámení o dopravní nehodě dvoucestného vozidla na železniční trati Vsetín – Horní Lideč. Podle oznamovatele k nehodě došlo na koleji, která byla dlouhodobě ve výluce.

„Na místo byla vyslána jednotka profesionálních hasičů stanice Vsetín s jedním cisternovým a jedním technicko – chemickým automobilem. Jak bylo následně zjištěno, jednalo se pojízdnou svařovnu, která po převrácení zůstala opřená o sloup trakčního vedení," informoval o výjezdu hasičů jejich mluvčí Libor Netopil.

foto HZS Zlínského kraje    další foto

Hasiči zajistili místo nehody a likvidovali drobný únik provozních kapalin. O situaci byl informován dispečink HZSP SŽDC a na žádost velitele zásahu byla v úseku události snížena rychlost vlaků na druhé koleji.

„Před druhou hodinou noční předal velitel zásahu místo události zástupci společnosti vlastnící vozidlo a jednotka se vrátila na svou stanici," dodal Netopil.

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA