Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Na Valašském bále se sejdou příznivci lidové hudby a folkloristi

date_range 29.Led, 2020 featured_play_list Aktuality, PR ČLÁNEK
arrow_drop_up Valašský bál ve Valašských Kloboukách

Již tradičně se v sobotu 1. února sejdou v KD Klobučan ve Valašských Kloboukách příznivci lidové hudby a folkloristi. Každý si tu najde to své. Nejen na lidovou notu si můžete zatančit při DH Valaška. Zahrají vám cimbálové muziky souboru Klobučan s primáškou Hanou Petrů a Michalem Vaculínem, zatančit i zazpívat si můžete s CM Kaňúr s primášem Honzou Fojtů. V předtančení se jako host představí skupina seniorů souboru Vršatec z Dubnice nad Váhom.

 

„V programu čeká na návštěvníky bálu poslech i tanec při všech hudebních tělesech, výuka tanců, předtančení souboru Klobučan a valašské taneční hry. Plno srandy zažijete v „Trnkovéj lotérii“ a také letos můžete hodnotit tu nejlepší trnkouvou slivovici pro tento rok,“ uvedla za pořadatele Hana Tarabusová.

 

Vstupenky jsou do pátka k rezervaci a zakoupení v Městském infocentru, tel.  +420 577 311 150, případně později na tel. 731 163 592.

 

„Tak neseďte doma, oprašte kroj, nebo přijďte i v civilu. Těšíme se na všechny návštěvníky a děkujeme, že nám pomáháte udržovat lidové tradice,“ pozvala Hana Tarabusová závěrem.

 

-pr-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA