Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

TOP LIST OD 1.1.2007

Svářeč

REGION: Celý region

  | ID:182429

| VLOŽENO: 28. 3. 2024

obrazek

Do naší společnosti NTS Prometal Machining s.r.o. ve Slavičíně hledáme posilu do našeho týmu na pozici svářeč.

Požadujeme:

· platný svářečský průkaz, metoda 135 (MAG)

· znalost čtení výkresové dokumentace

· uvítáme znalost svařování metodou 141 (TIG)

· ochota pracovat ve dvousměnném provozu

Nabízíme:

* lidský přístup a podpora kolegů při Vašem zapracování
* 25 dní dovolené
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Stravenky
* Příspěvek na dopravu
* Slevové programy při nákupech spotřebního zboží
* Zvýhodněné tarify na volání
* Zdravotní volno (sick day)
* Sociální program
* Jazykové kurzy v rámci pracovní doby
* Firemní akce
* Volné vstupy na plovárnu

Náplň práce:

ruční svařování dílů a jejich kompletace podle výkresové dokumentace
Zájemcům o pracovní pozici svářeč bez platného osvědčení nabízíme zaučení a možnost získání svářečského průkazu.

Firma: NTS Prometal Machining, s.r.o.
Lokalita: Celý region
Telefon: 774 177 023
E-mail: gabriela.kralikova@nts-group.nl
Adresa: Divnická 222, Hrádek na Vlárské dráze 763 21 Slavičín
Web:
[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY