Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Nehodu zřejmě zavinil riskující motorkář

date_range 27.Dub, 2009 featured_play_list Aktuality
 
 
Uplynulou neděli došlo v katastru obce Valašská Polanka k nehodě. Po dvacáté hodině večer obcí ve směru ke Vsetínu projížděl dvaačtyřicetiletý motorkář. Před pravotočivou zatáčkou se rozhodl předjet dodávku. V protisměru ovšem v tu chvíli vyjela Mazda 323. Motocyklista se už nedokázal vrátit zpět do svého jízdního pruhu a v důsledku toho došlo ke střetu s uvedeným osobním vozidlem. Oba řidiči, jak motorkář tak devětadvacetiletá řidička Mazdy, utrpěli při nehodě zranění a byli rychlou záchrannou službou převezeni do nemocnice.  
 
Policisté v tuto chvíli nehodu šetří. Rovněž čekají na výsledky lékařské zprávy týkající se závažnosti zranění obou řidičů. Škoda na osobním autě dosáhla čtyřiceti tisíc korun, na motocyklu značky Suzuki se vyšplhala až ke sto padesáti tisícům korun.
 
Ludmila Brousilová
PČR Vsetín
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA