Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Odstraňte příčiny potíží alternativní metodou

date_range 30.Čvc, 2018 featured_play_list Aktuality

 

Chcete odstranit příčiny svých potíží alternativní metodou?

Ajurvédská medicína – je dnes považována za globální medicínu, která má více než čtyř tisíciletou tradici a její kořeny sahají daleko před náš letopočet. Pojem globální medicína zahrnuje souhrnný, neboli celostní léčebný systém.

Ajurvédská medicína jakožto globální, holistický léčebný systém, umí pracovat s naším tělem komplexně a rozumí našemu tělo-duch systému jak pracuje dohromady. Jedn& aacute; se o nejstarší a nejpropracovanější léčebný systém na světě, také proto jeho studium, patří mezi nejtěžší. Ajurvédské léčebné umění je pramatkou všech holistických systémů. Z ajurvédy postupně vznikala čínská medicína, arabské léčitelské umění, aromaterapie, homeopatie a v neposlední řadě i alopatický léčebný systém (moderní medicína).

Slovo „AJURVÉDA" znamená v překladu „UMĚNÍ ŽIVOTA" a skrývá v sobě obrovské vědění o zdraví a nemoci, dlouhověkosti a omlazování, radosti a pozitivním myšlení, blahobytu a moudrosti. Ajurvéda nyní prožívá obrovské znovuvzkříšení, ale i přesto je stále pod rouškou tajemnosti. Jen pramálo lidí zná komplexní ajurvédské umění.

Ajurvédská medicína se dělí na různé druhy léčebných postupů. Od základních postupů, mezi které patří lidová ajurvéda, po složitější až po ty nejsilnější a nejkomplexnější systémy, které jsou doporučovány již pro konkrétní diagnózy a nemoci.

www.salon-lotos.webnode.cz

Další vyřešené případy klientů:
Odstraněné farmaka na vysoký tlak u muže který nechce být odkázaný na léky do konce života a srdce mu nyní klidně tepe jako zvon. Nastartovaný menzes po x letech u ženy ….. malé zázraky se dějí u Vás klientů dodržující režim Ajurvédy. Vás kteří chtějí žít plným produktivním životem. Jen negativní prostředí v těle si přitáhne nemoci…pozitivní zdravé tělo negace nemoci odpuzuje a nepřijme… Tajný recept na zářivou vitalitu a zdraví jen u mne v ajurvédském salonu Lotos🌸 …👌Bonus ozdraveného těla navíc je … zpomalení stárnutí…⭐️

 

Ajurvédská masáž je velmi příjemným způsobem odplavení stresu a pohlazení duše… čistě přírodní bylinná kosmetika má kouzelnou vůni a pečující vlastnosti 🙂

Jančová, Květná 

V průběhu hledání řešení mých neustále narůstajících zdravotních problémů jsem na internetu objevil článek o ajurvédské masáži, kterou provádí ve Valašských Kloboukách p. Ondruchová. Částečně ze zvědavosti, ale také s nadějí na komplexnější řešení zdravotních problémů, jsem se objednal na první masáž. Již první zkušenost byla velmi pozitivní a tak jsem se objednal na další. Dnes po zhruba 5 měsících můžu říct, že vše co bylo v článku o pozitivních účincích ajurvédské masáže napsané, je pravdivé a tyto masáže u p. Ondruchové všem velmi doporučuji.

Rostislav Smolík

 

 

Nečekejte a objednejte se již nyní do ajurvédského salonu Lotos ve Valašských Kloboukách. 

http://www.salon-lotos.webnode.cz 

-reklamní sdělení- 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA