Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Ohlédnutí za Srdeční záležitostí v Horní Lidči

date_range 15.Zář, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Progres 2 na Srdeční záležitosti. Foto: Barbora Jančarová

Poslední prázdninovou sobotu proběhl v Horní Lidči druhý roční hudebního festivalu s motorkářským srazem.  Přes 400 návštěvníků si opět užilo bohatého programu, který začínal vyjížďkou motocyklů různých druhů a kubatur. Bohaté občerstvení, které poskytovali lokální výrobci, zpestřovalo hudební a soutěžní odpoledne, kterým provázela skvělá moderátorka rádia RockMax Monika Michálková.

 

Srdeční záležitost 2020. Foto: Barbora Jančarová

 

K poslechu zahrála řada skupin nejen místních, ale i z jiných koutů republiky. Vrcholem večera pak bylo vystoupení legendární, rockové formace Progres 2.  Tito se také ujali role kmotrů nového CD valašské kapely Janušak.  I přes to, že v závěru celé akce prudký déšť neumožnil festival ani oficiálně ukončit a avizovaná, taneční zábava se nekonala, jednalo se opět o výjimečnou akci.

 

Příznivci dobré muziky se mohou těšit na další ročník, který se bude konat 28. 8. 2021

 

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA