Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Po nehodě zůstal řidič zaklíněn pod traktorem

date_range 16.Kvě, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Nehoda traktoru v obci Šanov. Foto: HZS

Profesionální hasiči ze Slavičína a dobrovolné jednotky ze Slavičína a Šanova zassahovali dlouho do noci u havárie traktoru. Řidič jedoucí po polní cestě v obci Šanov sjel ze srázu a na boku skončil v potoce. Muž po nehodě zůstal v traktoru zaklíněn. Nehoda se stala v sobotu.

 

Hasiči nejprve zajistili traktor proti pohybu a poté zraněného muže vytáhli ven. „Traktoristu si do péče převzali přivolaní záchranáři. Ta nejdelší práce hasičů ale teprve začala. Bylo nutné zastavit únik provozních kapalin a traktor dostat zpět na polní cestu,“ uvedla mluvčí hasičů Lucie Javoříková.

Pomocí dvou dalších traktorů se havarovaný stroj podařilo dostat zpět na kola. Foto: HZS

Ještě předtím než s pomocí dvou dalších traktorů postavili havarovaný traktor zpět na kola, museli hasiči provést další úkony. „U traktoru provedli protipožární opatření a odpojili autobaterii. Zasypali uniklé kapaliny a další jímali do záchytné nádoby,“ popsala mluvčí hasičů Lucie Javoříková.

 

Vyproštění zraněné osoby a následně traktoru trvalo několik hodin.

 

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA