Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Policisté z Luhačovic po krátké honičce dopadli zloděje

date_range 06.Kvě, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto: archiv redakce

Policisté z Luhačovic po krátké honičce v úterý ráno zadrželi pachatele několika krádeží.

 

Recidivista na sebe upozornil, když v lázeňském městě vypáčil okno maringotky a chtěl v ní přespat. Tam ho totiž přistihl soused majitele maringotky. „Když ležícího muže oslovil, ten se lekl, vylezl oknem ven, nasedl na motocykl a z místa ujel. Protože neměl benzín, daleko nedojel, nicméně slezl z motocyklu a utíkal. Policisté po pár minutách muže doběhli, zadrželi a převezli do policejní cely,“ popsala mluvčí policistů Monika Kozumplíková.

 

Zjistili, že muž ukradl motocykl Suzuki v neděli ve Vsetíně, přijel s ním v pondělí do Luhačovic a během noci na úterý se postupně vloupal do dřevěné kůlny, stavební buňky a nakonec do maringotky, kde ho přistihl soused majitele. Policisté u něj našli odcizené věci jako nářadí nebo oblečení. Škoda, kterou způsobil, je vyčíslena na více než pět tisíc korun.

 

Soudce propustil muže zpět na svobodu

 

Po veškerých úkonech trestního řízení sdělili policisté osmkrát soudně trestanému čtyřiačtyřicetiletému muži ze Vsetína ve zkráceném přípravném řízení podezření ze spáchání trestného činu krádež s trestní sazbou až dva roky odnětí svobody. „Včera ho převezli policisté z pohotovostního a eskortního oddělení k okresnímu soudu, státní zástupkyně podala návrh na jeho umístění do vazby, soudce neshledal vazební důvody a muže propustil zpět na svobodu,“ dodala policejní mluvčí.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA