Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Požár garáže ve Sv. Štěpáně způsobil škodu 400 tisíc korun

date_range 10.Říj, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Požár garáže ve Scatém Štěpáně, foto: HZS

Čtyři jednotky hasičů likvidovalo v noci ze středy na čtvrtek požár garáže, stojící v těsné blízkosti rodinného domu, v Brumově-Bylnici, místní části Svatý Štěpán. Požár byl hasičům nahlášen krátce po půlnoci a zasáhl především střechu garáže.

 

„Sálavým teplem bylo poničeno i vozidlo, které v době požáru bylo uvnitř objektu. Hasiči ihned po svém příjezdu vozidlo vyvezli z garáže ven. K uhašení požáru hasiči použili dva C proudy hasební vody. Samotnou likvidaci požáru ohlásil velitel zásahu ve tři hodiny v noci. Při požáru ani samotném zásahu se nikdo nezranil. Plameny za sebou zanechaly škodu předběžně vyčíslenou na 400 tisíc korun,“ informovala mluvčí hasičů Lucie Javoříková.

Požár garáže ve Scatém Štěpáně, foto: HZS

Příčina vzniku požáru se vyšetřuje. Během dnešního dopoledne bude vyšetřovatel hasičů ve spolupráci s Policií ČR v šetření pokračovat.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi