Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Pražským hercům se v Brumově líbilo

date_range 26.Kvě, 2009 featured_play_list Aktuality
 
 
Opět po roce přivítali pořadatelé na brumovském hradě pražský divadelní soubor Kašpar, který pod režijním vedením ředitele Jakuba Špalka, předvedl Shakespearovo drama "Richard III.".

Obě představení shlédlo takřka 900 nadšených diváků, kteří ve stoje aplaudovali zejména výkonu Honzy Potměšila, který v pátek po příjezdu seděl na pódiu na dešti a vyhlížel slunce. Až v půl osmé se rozhodlo, že se bude hrát a stálo to určitě za to.

 

VIDEO: Rozhovor s hercem Janem Potměšilem a herečkou Monikou Zoubkovou po divadelním představení (video zpracoval Alois Hořák – HOLA film)

 
fotografie z představení (Jitka Hořáková)
 
V sobotu ráno byl připraven pro herce výlet pod Holý vrch. Pražáci tak mohli na vlastní oči vidět nádheru našeho kraje. Domů se vraceli loukami plných kopretin, no byla to zkrátka paráda. Všechno výborně klaplo, na oběd bylo navařeno výborné vepřo, knedlo, zelo a nemenší spokojenost byla vyslovena i s ubytováním.
 

Foto

Herci na výletě   foto Ludmila Hůdková

další fotky z výletu
 
Přes všechny nesnáze, které přípravám předcházely, jsou pořadatelé rozhodnuti v tradici setkávání s Kašpary na brumovském hradě pokračovat!

Ludmila Hůdková
Infocentrum Brumov-Bylnice

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA