Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Přes patnáct tisíc korun se podařilo získat pro Barunku

date_range 12.Kvě, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Akci ve Štítné nad Vláří navštívila Barunka osobně. Foto: Salamanders Media Group

V kulturním domě ve Štítné nad Vláří se v neděli 17. 4. 2022 uskutečnilo Velikonoční odpoledne pro děti a mládež. Děti si zde mohly vyrobit v dílničkách velikonoční přání nebo namalovat vajíčka, u vstupu získaly hrací kartičku, která byla slosovatelná a mohly díky ní získat nějakou tu pěknou cenu.

 

Tato akce měla také benefiční část, kdy výtěžek z tomboly putuje nemocné šestileté Barunce Ordeltové ze Střelné. „Děkujeme všem sponzorům a Martinovi K. za výrobu krásných dřevěných zajíčků, které mohly děti vyhrát během her. Nechyběla ani velká tombola, kde hlavní cena byla dětská židle a nebo koberec,“ uvedl za pořadatelský tým Salamanders Ladislav Hnilo.

Velikonoční odpoledne pro děti a mládež ve Štítné nad Vláří. Foto: Salamanders Media Group

Výtěžek z tomboly bude využit na nákup zdravotnických pomůcek, případně se využije na novou matraci, která by mohla Barunce hodně pomoci. „Jsme vděční všem, co si přišli s námi užít velikonoční odpoledne a podpořit malou Barunku, díky vám můžeme Barunce předat krásných 15 425 Kč,“ dodal Ladislav Hnilo.

 

Fotogalerie z Velikonočního odpoledne pro děti a mládež ve Štítné nad Vláří ZDE

 

Barunka Ordeltová

 

Barunka má 6 let. Narodila se s VVV Spina bifida, Hydrocephalus,Chiari malformace II., což je v jednoduchém překladu rozštěp páteře. Po narození musela prodělat několik operací. Kvůli svému handicapu nemůže chodit a k pohybu využívá invalidní vozíček. Společně s obětavými rodiči a třemi sourozenci (Verunka, Adrianka a Matyášek) bydlí v obci Střelná. Barunka je velice šikovná, ráda chodí do mateřské školky. Letos na podzim půjde do 1.třídy, do které se již moc těší.

 

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA