Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

První májový den se bude sportovat i tančit

date_range 29.Dub, 2009 featured_play_list Aktuality
 
 
V pátek prvního května proběhne v areálu stadionu U nádraží TJ Spartak Valašské Klobouky mezinárodní žákovský turnaj v kopané. Utkají se mladí fotbalisté Čierneho Balogu (účastník 1. slovenské ligy ), TJ Považan Pruské, TJ Nedašov a TJ Spartak Valašské Klobouky. Turnaj se koná pod záštitou paní senátorky Paedr. Aleny Gajdůškové a proběhne od 9 do 16 hodin.

Po skončení turnaje následuje oslava I. MÁJE, od 16 hodin k poslechu a tanci hraje rocková skupina Dorian, od 17 hodin pokračuje CM Vincúch a od 19 hudební skupina Šveholníci.

 
Současně se mohou děti bavit u nejrůznějších závodivých her, můžete zhlédnout ukázky hasičské techniky i hasičského útoku SDH Valašské Klobouky. Těšit se můžete na dětské čtyřkolky nebo střelbu z paintballových zbraní na cíl. Nebude chybět občerstvení po celý den a speciality na grilu. Vstup je volný. Srdečně zvou pořadatelé.

Mgr. Jiří Ročák

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA