Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Rekonstrukce školy ve Slavičíně začala

date_range 26.Čvc, 2014 featured_play_list Aktuality

 

Největší a nejnákladnější rekonstrukce školy ve Zlínském kraji probíhá o prázdninách ve Slavičíně. Dva operační programy a to ROP a OP ŽP současně s významným spolufinancováním Zlínského kraje celkem za více jak 50 mil. Kč umožní získat pro jižní Valašsko nejmodernější kapacity pro výuku na střední škole jak v teoretických tak odborných předmětech především technických oborů.

 Rekonstrukce Gymnázia a Střední odborné školy Slavičín začala (foto archiv školy)

Součástí rekonstrukce, kterou provádějí firmy INSTOP, spol. s r.o. (projekt Gymnázium J. Pivečky a SOŠ Slavičín – revitalizace centra pro odborné vzdělávání z ROP) a Sdružení SOŠ Slavičín 2014, SMO a.s. (projekt Gymnázium J. Pivečky a SOŠ Slavičín – Energetické úspory SOŠ Slavičín z OP ŽP) je kompletní rekonstrukce elkektrorozvodů, kotelny, vody, vybudování nových odborných učeben pro technické obory, výměna oken, zateplení fasády a nové sociální zařízení.

Kvalita odborného výcviku žáků ve Slavičíně se tak i díky novým moderním podmínkám pro studium ještě zvýší.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA