Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Revitalizace Luční se představí veřejnosti

date_range 23.Dub, 2018 featured_play_list Aktuality

 

Ve středu 25. dubna se mohou obyvatelé ulice Luční a také široká veřejnost seznámit s architektonickou studií revitalizace tohoto největšího valašskoklobouckého sídliště. Moderované veřejné projednání, při němž autor architekt Petr Brožek přiblíží občanům navrhované řešení obnovy, proběhne od 15.30 hodin v kulturním domě Klobučan.

Sídliště na Luční                      foto: archiv města Valašské Klobouky

„Prvotní impuls k zadání architektonické studie vzešel už v roce 2016, kdy jsme s obyvateli sídliště na Luční řešili jejich požadavky na změny veřejného prostoru. Do okamžiku představení koncepce tedy uběhly dva roky, ale věřím, že potřeby lidí jsou stále stejné a že na ně studie vhodně reaguje," sdělila starostka Eliška Olšáková.

Návrh řeší veřejné i poloveřejné prostory v okolí bytových domů, dětská hřiště, zeleň i mobiliář. „Zmíněna bude rovněž dopravní situace, a to jak úprava ploch pro parkování, tak také možné zprůjezdnění novou místní komunikací ze směru od městského koupaliště," dodala starostka a pozvala k účasti všechny zájemce o informace.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA