Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Řidič zásilkové služby okraden při výměně kola. Škoda osmdesát tisíc

date_range 19.Dub, 2023 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto

Policisté z Luhačovic se od včerejška zabývají krádeží kožené brašny, v níž měl řidič zásilkové služby uloženu vybranou hotovost od zákazníků. Kromě toho mu v nestřeženém okamžiku neznámý pachatel odcizil také jeho vlastní peněženku s penězi i s veškerými doklady. Za krádež a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku hrozí pachateli až dvouletý trest odnětí svobody.

 

„Muž ve firemním nákladním vozidle vyjel ze Zlína a projížděl převážně obcemi na Uherskohradišťsku, kde předával zákazníkům balíky, případně je vkládal do boxů, kde zůstávají uložené do jejich převzetí. V obci Doubravy na Zlínsku zjistil, že má na vozidle defekt a musel vyměnit zadní kolo. Pravděpodobně v době výměny kola někdo využil jeho nepřítomnosti ve vozidle a odcizil mu odtud brašnu s penězi a peněženkou. Není ale vyloučeno, že ke krádeži došlo kdykoli v průběhu jízdy,“ uvedla mluvčí policistů por. Bc. Monika Kozumplíková.

 

Zloděj se pokusil vybrat peníze pomocí ukradené platební karty

 

Řidiči vozidla způsobil zloděj škodu téměř tři tisíce korun, rozvážkové společnosti potom bezmála osmdesát tisíc korun. Než si muž stihl zablokovat platební kartu, přišlo mu oznámení z jeho banky o chybně zadaném PIN kódu a to hned ve třech případech. Z bankovního účtu mu tak pachatel nemohl vybrat žádnou hotovost.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA