Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

S kumštováním odstartovaly i dvě soutěže

date_range 26.Čvn, 2015 featured_play_list Aktuality

 

Další ročník Valašského kumštování začal a s ním i 4. ročník soutěže SOCHY DO MĚSTA. V předchozích letech bylo návštěvníky a odbornou porotou vybráno 5 dřevěných soch, které zdobí náměstí ve Valašských Kloboukách a letos k nim přibude další.

Soutěžní pravidla zůstávají stejná jako minulý rok. Řezbáři budou ze dřeva vyřezávat sochu na téma valašská pověst o minimální velikosti 1 metr. O tom, která socha bude městem Valašské Klobouky odkoupena za částku 20 tisíc korun rozhodnou návštěvníci. Hlasování bude probíhat od pátku 12 hodin do soboty 19 hodin. Hlasovací lístky budou umístěny v informačním stánku pořadatelů na náměstí. Na něj je potřeba napsat číslo soutěžní sochy, které bude viditelně umístěno na pracovním stole řezbářů. Taktéž je nutné uvést svoje jméno a telefonní číslo. Je to jednak z důvodu férovosti hlasování a taktéž z možnosti vyhrát jednu ze tří cen, které do soutěže věnuje město Valašské Klobouky. Neúplné hlasovací lístky budou ze soutěže vyřazeny.

Vyhlášení soutěže proběhne v sobotu od 19.30 hodin na pódiu před vystoupením hlavní hvězdy letošního 16. ročníku kumštování Vladimíra Mišíka a ETC.

Novinkou je soutěž Obrazy do města (foto Brigita Olivová)   fotogalerie

Novinkou je soutěž OBRAZY DO MĚSTA, kdy soutěžní malíři budou malovat obraz s tématikou Valašských Klobouk. Obraz, který dostane od návštěvníků nejvyšší počet hlasů, bude městem za částku 5 tisíc korun odkoupen a umístěn do některé z veřejných budov ve městě. Možnost dát libovolnému obrazu hlas bude návštěvníkovi umožněno na společném soutěžním lístku se soutěží Sochy do města, takže pro obě soutěže bude pouze 1 hlasovací lístek. Vyhlášení proběhne společně s vyhlášením soutěže Sochy do města na hlavním pódiu v uvedený čas.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Za organizační výbor Valašské Kumštování Josef Bělaška

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA