Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Sečení trávy skončilo tragicky

date_range 28.Kvě, 2018 featured_play_list Aktuality

 

Ve čtvrtek 24. května krátce před šestou hodinou večerní vyjížděli profesionální hasiči ze stanice Vsetín a dobrovolní hasiči z Karolinky k nešťastné události, která se stala ve Velkých Karlovicích.

Hasiči po příjezdu na místo zjistili, že zde spadl na muže zahradní malotraktor. „Muž u své chaty sekl trávu s pomocí malotraktoru určeného k sečení trávy. Při jízdě v kopcovitém terénu přepadl s malotraktorem přes kamennou opěrnou zeď a malotraktor spadl na něj," popsala tragickou událost tisková mluvčí hasičů Lucie Javoříková.

 Ilustrační foto

Jeho volání o pomoc slyšela sousedka, která přivolala pomoc. „Jako první na místo přijeli hasiči z Karolinky, kteří muže vyprostili a těžce zraněnému muži poskytli předlékařskou pomoc včetně oživování. Následně na místo přijela Policie České republiky, profesionální hasiči ze Vsetína a záchranáři, kteří si ihned zraněného převzali do své péče," uvedla Lucie Javoříková.

Muž utrpěl vážná zranění. Proto mu na místo byl přivolán vrtulník. Muž však svým zraněním na místě podlehl.

Místo této tragické události si převzali policisté, kteří šetří příčinu nehody.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA