Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Silvestra oslaví ve Vsetíně ohňostrojem

date_range 29.Pro, 2011 featured_play_list Aktuality

 

Stalo se již několikaletou tradicí, že poslední den roku slaví řada Vsetíňanů v centru města před domem kultury a vsetínskou radnicí.

Letošní oslavy začnou v 16 hodin dětským Silvestrem, na kterém ani tentokrát nebude chybět ohňostroj. „Prosím, nezapomeňte si vzít s sebou prskavky," připomněla produkční Eva Liďáková z pořádajícího domu kultury.

Silvestrovský program pro dospělé bude zahájen ve 23 hodin za doprovodu diskotéky. Před půlnocí čeká na účastníky novoroční přípitek se starostkou města a státní hymna. Po odpočítání posledních vteřin letošního roku bude následovat o půlnoci velkolepý ohňostroj. Závěr oslav bude patřit další diskotéce, která potrvá do ranních hodin.

Pokud chcete Silvestr oslavit ve víru tance a veselí, přijďte 31. prosince do centra města.

Oslavy Silvestra a Nového roku pro Vás připravil Dům kultury Vsetín společně s městem Vsetín a Alcedem – střediskem volného času.

Petra Pastorková

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA