Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Skautský ples v Lidečku se nadmíru vydařil

date_range 27.Led, 2009 featured_play_list Aktuality
 
 
LIDEČKO – S velkým zájmem účastníků se setkal 6. Skautský ples, pořádaný o uplynulém víkendu v Lidečku. Zúčastnilo se ho více než 150 lidí, jejichž příznivé ohlasy pořadatele příjemně překvapily.

„Obrovskou zásluhu na atmosféře měl samozřejmě Pavel Helan a jeho kapela, kteří dokázali strhujícím způsobem rozhýbat všechny hosty. Jsme moc rádi, že se nám akce povedla," popsal průběh sobotní večera zástupce vůdce skautů v Lidečku Jarek Rumánek.

 

Foto

foto Jarek Rumánek

 
další fotky ( externí odkaz )
 
Skautský ples však není jedinou aktivitou zdejšího oddílu. Z nejbližších lze vyjmenovat například únorové sobotní sportovní odpoledne nebo skautský pětiboj.

„Na polovinu února plánujeme navíc cestovní besedu s názvem Nepálem na půl plynu," doplnil Jarek Rumánek. Povídání okořeněné promítáním fotek autora Michala Mališe se uskuteční v knihovně Horní Lideč v pátek 13. února navečer.

Letos plánují členové lidečkovského skautského oddílu ještě dalších několik akcí. „Jde například o dubnové uklízení přírody v okolí obce či pomoc při organizaci květnového dětského dne v areálu Račné," dodal závěrem Jarek Rumánek. Skauti z Lidečka se také již několikátým rokem účastní příprav a průběhu letních táborů mládeže ve Velkých Karlovicích.

 
 
StF
 
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA