Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Školní rok v ZŠ Horní Lideč ukončily Reflexy

date_range 28.Čvn, 2012 featured_play_list Aktuality

 

Žáci místní základní školy svůj školní rok zakončili opravdu netradičně. Kromě vysvědčení, které dostanou zítra, si dneska navíc odnášejí ještě zážitek v podobě vystoupení skupiny Reflexy. Ta jim zahrála dneska dopoledne v prostorách před školou. Malí i velcí tak neskrývali svou radost, odhodili za hlavu starosti běžných školních dnů a pařili a pařili…

„Pro děti hráváme moc rádi. Člověk časem zjistí, že jo to vlastně to nejupřímnější publikum. Buď se jim hudba líbí a dávají to patřičně najevo, nebo ne, a v tom případě to nijak dál neřeší", prozradil zpěvák skupiny Libor Plšek. Žáci si mohli nejenom zatančit a společně s Reflexy zazpívat, ale také zasoutěžit o nedávno vydané nové album skupiny. Svůj umělecký talent předvedl také jeden ze žáků školy, patnáctiletý Zbyněk, když Reflexy doprovodil při jedné písničce na bubny. A to bez jakýchkoliv příprav a chybičky.

 foto Ludmila Brousilová   více fotek

Dle slov ředitele školy pana Miloše Nováka se akce uskutečnila jako zakončení projektových dnů, které probíhaly na prvním a druhém stupni. "Směřujeme tím k naplnění klíčových kompetencí stanovených rámcovým vzdělávacím programem pro základní vzdělávání" dodává ředitel. Škola byla založena před čtyřiačtyřiceti lety a je spádovou i pro děti z okolních obcí.

Po téměř devadesátiminutovém vystoupení se Reflexy s dětmi rozloučily slovy jedné ze svých písní: „Mějte krásné prázdniny, a ať vám slunce svítí nad hlavou"!.
Skupinu Reflexy můžete znovu „naživo" slyšet již za týden, ve čtvrtek 5. července 2012, kdy ve sportovním areálu v Horní Lidči začínají prázdniny s pojišťovnou Generali. Chybět nebude turnaj ve fotbale a superstar Hornolidečska (soutěž ve zpěvu pro děti), kde hlavní cenou je krásná žlutá koloběžka.

-tz- Ludmila Brousilová

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA