Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Sobota bude v Lačnově ve znamení rockové muziky

date_range 23.Čvc, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up JineKafé (revival), foto: Michal Šerý

Prázdninová sobota 25. 7. bude ve znamení večera plného rockové muziky a skvělé SHOW na L.A. Rock FESTU v Lačnově. Uskuteční se již 9. ročník populárního festivalu, který se těší čím dál větší oblibě u fanoušků. Už více než 35 kapel v historii tohoto festivalu odehrálo své koncerty právě tady a účast byla opravdu hojná na všech ročnících. Zlomíme společně další rekord v účasti?

 

Pořadatelé pro tento rok vybrali kapely – METALLICA (revival Prostějov), JinéKafe (revival), MINAMI, Headmaster, Horizont a legendární GALAXIS, který vystoupí po 20 letech právě u nás. V případě celodenního deště pořadatelé zajistili i kulturní dům ve Valašských Příkazích, takže akce bude za každého počasí. V sobotu dopoledne bude upřesněno místo konání, sledujte událost akce ZDE.

 

Organizátoři připravili velké lákadlo, pokud dorazíte do 19:00h budete mít zlevněné vstupné pouze za 150Kč, a to se vyplatí. Bude připraveno 6 výčepních zařízení, v Lačnově se na pivo nečeká, v Lačnově se pivo pije.

 

L.A. Rock FEST minulé ročníky, foto: Michal Šerý a Honza Sucháček

 

Areál je zastřešený, je kde se schovat. K zakousnutí budou šťavnaté klobásy a žízeň zaženete čepovaným pivkem nebo nealko Grepem.

 

Program:

17:30 Horizont

19:00 JineKafé (revival)

20:30 Headmaster

22:00 Minami

23:30 Metallica (revival)

01:00 Galaxis

 

L.A.Rock FEST je fest o kterém se prostě  mluví  dlouho a  který ve Vás zůstane. Skvěle zvládnutá logistika organizátorů Vám dopřeje prožitek z hudby a dobrého pivečka. Speciální stroj vám připraví skvěle chlazeného Jagermeistera . Prožitek umocní krásné barmanky.

 

 

-pr článek-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA