Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

FAČR vyplatí 1. vlnu a připravuje 2. vlnu mimořádné finanční podpory klubům
Sport

FAČR informuje členskou základnu o tom, že plní již dříve avizovaný slib a v pátek 20. března 2020 začne vyplácet mimořádnou finanční podporu pro kluby, které se dlouhodobě zaměřují na výchovu mládeže.

Pendl Aleše Smolíka skončil angažmá v Horní Lidči
Sport

Jako žák začínal Aleš Smolík v Návojné. Ta byla vyhlášená kromě horké půdy i tím, že je tam hřiště mírně řečeno "do kopce".

Vedení FC FASTAV Zlín se dohodlo s hráči na snížení platových nároků
Sport

Ve čtvrtek 26. 3. 2020 se na zlínském stadionu Letná setkali zástupci hráčů a managementu FC FASTAV Zlín, kteří se dohodli na snížení základní měsíční odměny o 30 % po dobu 3 měsíců, tedy do konce června 2020.

Trenérský tým Vsetína do příští sezony dozná změn
Sport

Po čtyřech letech úspěšné práce, kdy Valaši nejprve postoupili do druhé nejvyšší soutěže a poté každý rok vybojovali play-off, se změní trenérské obsazení na střídačce Vsetína.

Klub lyžařů se ohlíží za prázdninami na Malino Brdu
Sport

Jarní prázdniny a Malino Brdo, to je spojení, které již několik let k sobě neodmyslitelně patří. Klub lyžařů Valašské Klobouky, ale především Ivoš Ekart, stojí za organizací tohoto zájezdu, kterého se letos zúčastnilo 90 lyžařů všech věkových kategorií.   Skiareál Malino Brdo přivítal lyžaře nádherným, téměř jarním počasím. Bohužel kvalita sněhové pokrývky již nebyla tak dobrá, aby se daly uspořádat lyžařské závody. Nicméně karneval se konal a opět to byla úžasná přehlídka nápaditých masek.   Klub lyžařů velmi těší, že obliba tohoto zájezdu, který je organizován nejen pro členy klubu, ale i pro širokou veřejnost, stále roste.   [gallery columns="5" ids="70241,70240,70239,70238,70237"] Malino Brdo 2020, foto: Klub lyžařů Valašské Klobouky, celá fotogalerie ZDE   Zima je minulostí. Na dveře klepe jaro a s ním i pátý ročník běhu do vrchu Klobucký hrb, který se bude konat 24. května 2020. Klub lyžařů Valašské Klobouky zve všechny fanoušky běhu, ale i ty, kdo chtějí strávit příjemné dopoledne.   https://youtu.be/rXJY39nGJAY   Klub lyžařů Valašské Klobouky

Vedení VHK ROBE Vsetín řešilo hráčské smlouvy
Sport

Zásah vyšší moci. S tímto faktem se vedení Vsetínského hokejového klubu dohodlo na způsobu vypořádání s hráči na jejich platech. Březen dostanou hokejisté Vsetína zaplacen standardně.

https://youtu.be/RVa0eORv6oo

Zařiď góly a vyděláš. Policie rozplétá případ korupce
Sport

Zařiď góly proti svému týmu a vyděláš si až 50 tisíc. Takovou nabídku v létě dostal jeden z hráčů fotbalového klubu TJ Valašské Meziříčí.

Radim Tesařík: Nikdo neví, co se bude dít
Sport

O víkendu si znovu připomněl bitvy o extraligový titul z přelomu milénia. Televize je do vysílání zařadila poté, co aktuální hokejová sezona byla kvůli pandemii koronaviru předčasně ukončena. „Jsou to krásné vzpomínky, těšil jsem se hlavně na reprízu finále z roku 2001,“ říká sportovní manažer VHK ROBE Vsetín Radim Tesařík, kterého ale nyní zaměstnává především současná situace. „Řešíme věci, které se nám řeší blbě, ale vyřešit je nějak musíme,“ přiznává.

Ondřej Bačo: Snažím se být optimista a věřím, že se sezona dohraje
Sport

Pokračování sezony je stále v nedohlednu. Hráči trénují v domácích podmínkách a individuálně. Zlínský stoper Ondřej Bačo si prožije i dnešní narozeniny jen v karanténě.

Reprízy zápasů. Finále Vsetína s Frýdkem
Sport

Po víkendovém intermezzu, kdy mohli fanoušci sledovat reprízy utkání vsetínských hokejistů z přelomu milénia v České televizi, klub pokračuje v promítání historických zápasů prostřednictvím YouTube kanálu VHK ROBE Vsetín. V úterý si znovu připomeneme druhé pokračování finále 2. ligy 2016. Valaši tehdy podruhé za sebou postoupili do bojů o kvalifikaci. V tomto památném duelu srazili favorita z Frýdku-Místku 4:1 a vyrovnali stav série na 1:1. Přenos startuje v 17:30.   https://youtu.be/6f9jcneHawM

Turnaj Fastav Cup 2020 se stihl odehrát
Sport

Devátý ročník zimního turnaje FASTAV CUP uzavřel brány před příchodem čínských virů, které uvěznily všechny sportovce doma.

Vsetín promítne online klíčové zápasy minulosti
Sport

Letošní play-off se neskuteční, místo podpory v hledišti musí fanoušci zůstat doma. Aby však nepřišli úplně zkrátka, mohou u monitorů znovu prožít výjimečná utkání z nedávné historie, která postavila základy dnešního působení vsetínských hokejistů v Chance lize.

Nejcennější trofej vybojoval ve Střelné Vlastimil Plšek
Sport

V sobotu 7. 3. 2020 se uskutečnil ve Střelné v kulturním domě již 30. ročník tradičního turnaje ve stolním tenise pro neregistrované hráče.   Jubilejní 30. ročník turnaje ve stolním tenise zahájili Střelenský gazda a gazdová, popřáli hráčům dobrou náladu a hodně úspěchů.   Účast na turnaji byla velká. V dopoledních hodinách se mezi sebou utkali děti a dorost. Od televize a počítače turnaj odpoutal cca 30 dětí.   Ve 13.00 hodin vypukla hlavní soutěž v kategorii „Muži“. Do nejprestižnější kategorie se přihlásilo 30 mužů a 3 ženy ze Střelné a okolních vesnic, ale také ze Slovenska, Vsetína, Lutoniny, Huslenek, Růžďky, atd. Turnaj se nesl v klidném sportovním duchu. Některé sety byly opravdu těsné. Nakonec nejcennější trofej vybojoval Vlastimil Plšek z Hošťálkové, který ve finálovém utkání porazil Jaromíra Tomečka z Růžďky, V odpoledních hodinách si zahrály také ženy. Této kategorie se zhostilo celkem 5 žen, prvenství vybojovala Jana Katingerová z Púchova (SK).   [gallery columns="5" ids="69457,69458,69459,69456,69460"] 30. ročník tradičního turnaje ve stolním tenise Střelná, celá fotogalerie zde   Ani v letošním roce nechyběla kategorie „Veteráni“ (nad 60 let), které se zúčastnilo 10 mužů. I v této kategorii si o první místo zahrál pan Vlastimil Plšek. V rozhodujícím setu ho zdolal Josef Karola.   Tento turnaj byl již 30 - tým v řadě. Při předání cen vítězným hráčům byla udělena také památeční plaketa. Tu z rukou stávajícího prezidenta TJ SOKOLU Střelná pana Pavla Závrského a starosty obce pana Petra Kráčmara převzal pan Josef Lipinský (bývalý prezident TJ SOKOLU Střelná), který v březnu roku 1990 turnaj ve stolním tenise ve Střelné založil.   Turnaj se protáhl do pozdních večerních hodin. Tradičně od 19:00 hodin patřila část stolů místním. V kategorii „Střelenská elita“ si ve skvělé domácí atmosféře zahráli také místní starší páni. Na závěr se mezi sebou utkali také pořadatelé.   Všem, kdo se podíleli na pořádání turnaje, patří velké poděkování.   -db-

Jiří Dopita: Mám pocit nedokončené práce
Sport

Z důvodů, které jsou všem známé, byla sezona 2019/2020 předčasně ukončena. Na boje v play-off nedošlo, do extraligy postoupil vítěz dlouhodobé části z Českých Budějovic.

Vsetínské florbalistky vyřadil v osmifinále 1. ligy Havířov
Sport

Těsně před vyhlášením nouzového stavu v Česku stihly prvoligové florbalistky Vsetína ještě odehrát osmifinále play off proti Havířovu. V sérii o postup do čtvrtfinále ale nebyly úspěšné.   V prvním duelu na havířovské půdě Valašky prohrály 3:7. ,,V utkání jsme v pětatřicáté minutě stačili srovnat stav na 2:2. Ovšem ve zbytku střetnutí už jsme doháněli brankový náskok Severomoravanek. Ty byly v koncovce produktivnější. Ovšem konečné skóre neodpovídá průběhu zápasu. Naše porážka měla být určitě mírnější,“ tvrdí hostující kouč Patrik Seevald.   Ve druhém souboji vsetínský tým na domácí ploše Havířov zdolal 4:3 v prodloužení. ,,V utkání hraném ve výborné atmosféře jsme po chybách v defenzívě prohrávaly 0:1, 1:2 a 2:3. Díky velké bojovnosti se nám však čtyři minuty před koncem základní hrací doby podařilo vyrovnat na 3:3. V 8. minutě ofenzivního prodloužení jsem se po spolupráci s Goláňovou pohotovou ránou postarala o vítěznou trefu,“ radovala se z odvrácení konce sezony domácí útočnice Eva Urbášková.   Třetí rozhodující střetnutí se hrálo ve středu 12. března znovu v Havířově. Valašky v něm celku ze severu Moravy podlehly 6:7. ,,V duelu bez diváků se obě družstva dlouho dostávaly do tempa. My jsme navíc byly dvě třetiny nedůsledné v obraně i v osobních soubojích a v jednapadesáté minutě jsme prohrávaly 2:7. Potom jsem vstřelila gól na 3:7. Hned záhy jsme zredukovaly sestavu a v osmapadesáté minutě jsme třemi brankami během devětadvaceti sekund korigovaly stav na 6:7. Vyrovnat se nám už ale nepodařilo,“ mrzela porážka Evu Urbáškovou.  

Výsledky osmifinále play off 1. ligy žen 2019 – 2020:

1. zápas: HAVÍŘOV – VSETÍN 7:3 (2:0, 2:2, 3:1) Branky Vsetína: Dědková, Seevaldová, Marečková. 2. zápas: VSETÍN – HAVÍŘOV 4:3 (2:2, 0:1, 1:0, - 1:0) v prodloužení Branky Vsetína: Urbášková 2, Šobáňová, Goláňová. 3. zápas: HAVÍŘOV – VSETÍN 7:6 (3:2, 4:0, 0:4) Branky Vsetína: Urbášková 3, Góláňová 2, Kateřina Sedláčková.   Vsetín: Ištvánková – Kateřina Sedláčková, Veselá, Mrázová, Goláňová, Šobáňová, Marečková, Oherová, Mandíková, Dědková, Seevaldová, Gajdošová, Strnadová, Urbášková, Ježová.   Lubomír Hotař

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi