AFLS pokračovala dvanáctým kolem

date_range 05.Úno, 2015 featured_play_list Nezařazené

Ve dvanáctém kole porovnali nejprve své síly hráči Pivní armády a Zpiťáři. V podzimní části ligy vyhrála Pivní armáda 2:1. V odvetě to byl jednoznačný zápas pro Zpiťáře, kteří ospalý výkon Pivní armády způsobený zřejmě taktickou přípravou na plese v Bohuslavicích, potrestali výsledkem 7:1. Nejlepšími hráči zápasu byli určeni Šuráň Martin z Pivní armády a Vaněk Bronislav z vítězného týmu. Hráči v tomto kole obdrželi lístek… na Fašankový ples ve Slavičíně, který pořádají hasiči z SDH Slavičín. Tento ples se koná 14.2. na Sokolovně a touto cestou jste všichni srdečně zváni.

Následoval zápas o průběžné třetí místo a bylo se opravdu na co koukat. V prvním poločase byli úspěšnější hráči KGB, kteří v podstatě proměnili všechny své šance a do poločasu vedli 4:1. Úvod druhého poločasu byl však již diametrálně odlišný a bylo vidět, že Desperádos vynaloží veškeré úsilí, aby se pokusili zvrátit nepříznivý výsledek. A také se tak stalo. V polovině druhého poločasu byl již stav 4:3. Osudným okamžikem zápasu byla 11. minuta druhého poločasu, kdy hráč KGB Michal Dorůšek obdržel červenou kartu za faul na hráče, který se sám řítil na bránu a chybělo by pouze překonat brankáře. Tento nevhodný faul rozhodl – hrát ve třech 9 minut bylo nad síly KGB a Desperádos s dvěma góly otočili výsledek a mohli slavit výhru 5:4. Nejlepší hráči byli zvoleni Petr Remo (KGB) a Daniel Holba (Desperádos).

Dále byl v pořadí zápas Závady proti Dým Teamu. Závada nastoupila jen v počtu 4+1, což není lehký úkol proti zatím stříbrnému týmu v průběžné tabulce. Tomu taky odpovídal konečný výsledek zápasu 12 : 1. K výraznému výsledku přispěli hattrickem Štefánik a Zlámal. Nejlepší hráči byli oceněni Rado Dohnanský (Závada) a Daniel Zlámal (Dým Team). Poslední zápas proběhl mezi týmy Colibri Team a posledním Rádbeers. Vedoucí celek tabulky uchopil zápas do svých rukou a celý průběh zápasu byl jednoznačný. Rádbeers byť se snažilo, nedokázali vstřelit ani čestný gól a prohráli 12:0. I když to byla týmová zásluha hráčů Colibri Teamu, svým prvním hattrickem v sezóně přispěl k výraznému výsledku Zdeněk Šiška, který za svůj výkon byl vyhlášen nejlepším hráčem zápasu. Na straně Rádbeers byl oceněn kapitán týmu Jan Juřík.