Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Fotbalisté Nevšové skolili lídra tabulky z Hrachovce

date_range 25.Zář, 2023 featured_play_list Sport
arrow_drop_up Ilustrační foto

TJ Sokol Nevšová – SK Hrachovec 1-0 (1-0)
Branka: vlastní

 

Sestava Nevšové: Janalík – Švach T., Mujkoš, Švach M., Hrnčiřík, Kvěťák, Hladík, Polomík, Holba, Šebák, Švach P.
Střídali: Tomšů, Kutra, Fuksa, Urbánek, Toman

 

Ivana Urbanová, předsedkyně Nevšové: Před utkáním proběhlo ocenění Vaška Tošmů k jeho metě 500 mistrovských gólů za Nevšovou.
První poločas jsme odehráli velmi slušně, v rychlém tempu jsme se dokázali dostávat do šancí i branku vstřelit, ta však pro ofsajd nebyla uznána. Přesto z našeho tlaku a následného rohu se nám podařilo odskočit na rozdíl branky, kdy si soupeř vstřelil vlastní gól. Poločas tak skončil 1-0. Do druhé půle šel Hrachovec s odhodláním výsledek otočit. Tvořil hru, byl více na míči, ale naše obrana i celkově celá hra byla velmi kompaktní a organizovaná. Nedovolili jsme soupeři skórovat a dokázali tak porazit lídra tabulky. Za obětavý a bojovný výkon patří týmu díky.

 

Dušan Janošek, trenér Hrachovce: Zápas v Nevšové jsme dneska nezvládli. V úvodu jsme měli do deseti minut dva náznaky šancí, Matěj Vaigl a Kuba Malý to špatně řešili. Poté domácí silou nakopávaných balónů za naši obranu nás začali přehrávat. My jsme v první polovině nehráli vůbec dobře, výsledkem byla debata s rozhodčím a potom branka po rohovém kopu, když si balón srazil do vlastní sítě Matěj Vaigl. Druhý poločas už byl o něčem jiném. Měli jsme držení míče osmdesát ku dvaceti, přesto všechno domácí velmi dobře bránili v bloku, hráli organizovaně. My jsme v té převaze měli jenom šanci Pryharou a poté v 85. minutě Žák hlavičkoval, možná to ani šance nebyla. Domácí šli v 90. minutě do brejku, mohli to tam dát, tam nás ale podržel Michut. Samozřejmě nás prohra mrzí asi je zasloužená, byla to nemohoucnost našich hráčů. Dobře organizovaný a kvalitní soupeř hrál bojovně a hlavně tou silou a bojovností nás porazil.

 

-kos-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA