Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Nevšová veze překvapivě tři body z Osvětiman

date_range 19.Zář, 2023 featured_play_list Sport
arrow_drop_up Ilustrační foto

TJ Osvětimany – TJ Sokol Nevšová 1-3 (1-1)
Góly: Šebák, Hladík, Tomšů

 

Sestava: Janalík – Švach T., Mujkoš, Polomík, Hrnčiřík, Švach P., Kvěťák, Šebák, Holba, Kutra, Hladík
Střídali: Tomšů, Urbánek, Fuksa, Toman

 

První poločas byl vyrovnaný, snažili jsme se poctivě bránit a čekat na brejk, nebo standartní situace. Domácí však už v 19. minutě dokázali po rychlé a kombinační akci skórovat a ujali se tak vedení. Naše hra se následně zlepšila a po rohovém kopu jsme srovnali v 35. minutě Lukášem Šebákem. Domácí se znovu snažili o změnu skóre, ale náš gólman byl pozorný a svými zákroky nás držel ve hře.

 

Do druhé půle jsme šli s nasazením a chtěli přidat další branky. To se nám povedlo hned v úvodu druhé půle, kdy se hlavou trefil Lukáš Hladík. Osvětimany chtěly hrát kombinační fotbal, ale napadali jsme jejich rozehrávku a dařilo se nám držet se soupeřem krok a přidat i třetí branku v 63. minutě, kdy opět hlavou skóroval Vašek Tomšů. Domácí měli ještě dostatek času i sil po střídání zápas zdramatizovat, ale náš obětavý a kompaktní výkon celého mužstva tuto změnu nepřipustil a tak si připisujeme tři body z venku.

 

Zdroj: TJ Sokol Nevšová

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA