Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

O víkendu startuje v Brumově-Bylnici Freestyle BMX Challenge

date_range 31.Kvě, 2023 featured_play_list Sport
arrow_drop_up Ilustrační foto: archiv pořadatelů

Léto odstartuje na závodě Freestyle BMX Challenge v Brumově-Bylnici, který si nesmíte nechat ujít! Tento mezinárodní závod je určen pro všechny mladé jezdce do 16 let nejen z České republiky, ale i sousedních států. Můžete se tedy těšit na mladé talenty ze Slovenska, Polska i Maďarska!

 

Připravte se na neskutečnou podívanou, kdy se mladí jezdci předvedou v celé své síle a ukážou vám, co dokážou ve vzduchu. Budete překvapeni, jak mladí talenti provádí složité triky, které dříve patřily jen do světa profesionálů.

 

Kromě skvělých triků a adrenalinu bude na závodě k dispozici i občerstvení, jídlo, pivo a limo, abyste si mohli pořádně vychutnat závod a atmosféru, která vás bude obklopovat.

Akci bude hostit bikepark v Brumově-Bylnici. Foto: archiv pořadatelů

Freestyle BMX Challenge se koná už tuto sobotu 3. 6. 2023 v bikeparku v Brumově-Bylnici a přináší unikátní zážitek pro celou rodinu. Přijďte podpořit mladé jezdce a užijte si den plný adrenalinu, skvělé zábavy a neuvěřitelných triků.

 

Harmonogram:

09:00 – Tréninky

13:00 – Start kvalifikací

17:00 – Start finále

21:00 – Vyhlášení

 

 

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA