Jerevanu se o víkendu v Otrokovicích příliš nedařilo

date_range 18.Pro, 2014 featured_play_list Nezařazené

Pouze s jedním bodem se v neděli vrátili z dalšího turnaje Krajské ligy futsalisté slavičínského Jerevanu. Valaši nejprve vydřeli bod za remízu s kroměřížským celkem Oldstars, kdy už prohrávali 0:2, ale v závěru se podařilo Jerevanu srovnat stav tohoto utkání. Ve druhém zápase nastoupil Slavičín proti Bohuslavicím u Zlína, které posílil Patrik Čelůstka a na palubovce to bylo také znát. I přesto šli futsalisté Jerevanu Filipem Mackem do vedení, hosté do půle srovnali. Ve druhém ppločasu se hrála přetahovaná, Slavičín ještě 4 minuty před koncem vedl, aby po zbytečných chybách v závěru nakonec odešel z tohoto duelu poražen.

V sobotu 20. prosince 2014 pokračuje Krajská liga dalším kolem, Jerevan nejprve v Otrokovicích vyzve poslední celek tabulky FC Berry Zlín a v dalším duelu Slavičany prověří lídr tabulky z Kojetína. Pokud chtějí Valaši i nadále pomýšlet na únorové play off, tak musí stále bodovat, neboť tabulka Krajské Zlínské ligy je velmi vyrovnaná.

SK Jerevan Slavičín vs Oldstars Kroměříž 2:2 (0:1)

Branky: Both, Kúdela

SK Jerevan Slavičín vs ASC Bohuslavice u Zlína 3:4 (1:1)

Branky: Macek 2 a Kúdela