Na nováčka z Nevšové si počíhaly Slušovice

date_range 19.Zář, 2017 featured_play_list Nezařazené

Zápas mezi Nevšovou a Slušovicemi se hrál za trvalého prudkého deště na terénu na hranici regulérnosti. Hosté byli od začátku aktivnější a podnikali výpady směrem k pokutovému území Nevšové. Podařilo se jim po svém tlaku vstřelit první branku, kdy se z rohového kopu trefil hlavou Zedníček. Nevšová se snažila z branky oklepat, ale hosté výborně četli hru a byli lepší na míči. To také vyústilo v druhou branku, kdy na střelu k tyči Dobeše byl gólman Nevšové krátký. I nadále byly Slušovice lepším celkem nastřelili břevno a také měli sólový průnik, který však pozorný gólman Dušan Konečný kryl. Ve 35. minutě poslal trenér do hry ofenzivního záložníka Honzu Fuksu, který se okamžitě zapojil do hry a podnikl samostatný průnik, až do pokutového území, kdy už mohl zakončit, tady však byl faulován a byl nařízen pokutový kop. Ten Peter Stratený proměnil a vrátil nás do hry. Poločas tak skončil 1-2 pro hosty.

Foto z utkání Nevšová vs. Štítná n/Vl – Radek Holík

Druhá půle začala naším tlakem, hrálo se prakticky jen na jedné polovině hřiště, ale soupeř byl velice pozorný. Špatný terén nám nedovolil kombinovat, míč často zůstal ve vodě, či blátě a chybělo nám také více důrazu v pokutovém území hostů. Vyrovnávací branka visela ve vzduchu, ale Slušovice si dokázaly jednobrankový rozdíl pohlídat, bojovali a zápas dovedli do vítězného konce. Nevšová tak utrpěla druhou bodovou ztrátu v řadě, nadále se však pohybuje na špici tabulky 1. A třídy skupiny A.

TJ Sokol Nevšová – FC Slušovice 1-2 (1-2)

Branka Nevšové: Peter Stratený (z penalty)

Sestava Nevšové: Konečný – Beňo, Kuric, Foltýn, Vlachynský, Stratený, Karmazín, Vašička, Večeřa, Gabko, Tomšů
Střídali: Fuksa, Šmigura, Hyžík Jakub, Hyžík Jan