Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Neseď doma a pojď hrát AFLS

date_range 11.Zář, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto

Od 1. listopadu bude ve Slavičíně ve Sportovní hale zahájen již 9. ročník Amatérské fotbalové ligy v sálové kopané. Liga si za osm let vytvořila ve Slavičíně tradici a těší se hojné návštěvy fanoušků, kteří ligu mohou navštívit téměř každou sportovní neděli od listopadu až do března. Jak již název napovídá, liga je určena zejména pro fotbalové amatéry a hlavní myšlenka je protáhnout tělo, vidět hezké fotbalové momenty, potkat se spoustu známých lidí, no prostě strávit příjemné sportovní odpoledne v hale.

 

Aby byl „amatérismus” zachovaný, je liga omezena pravidlem, že zde mohou hrát fotbaloví nadšenci a hráči hrající max. 3 třídu oficiální fotbalové soutěže FA ČR, omezení se netýká hráčů nad 50 let a žen.  Liga se hraje klasicky 2kolově, každý s každým, podzimní a jarní část. Liga není nijak územně omezena, máme tam týmy jak ze Slavičína tak blízkého okolí, ať už v minulosti z Nevšové, Valašských Klobouk, Jestřabí, Rudimova, atd. Některé týmy z nižších soutěží FA ČR berou AFLS jako příjemnou zimní přípravu.   Pokud jsi příznivcem sálové kopané a máš partu lidí, kteří by šli do toho s Tebou, můžeš i Ty přihlásit svůj tým.  Bližší informace nalezneš na www.afls.cz.

 

Držte nám palce, ať i 9. ročník AFLS je úspěšný a děkujeme za zachování přízně

 

Tým AFLS

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi