Nevšová bez problémů přehrála Vidče

date_range 02.Kvě, 2018 featured_play_list Sport

Zápas začal v poklidném tempu, kdy jsme měli více ze hry, hned v úvodu se ocitl v šanci Peter Stratený, následně pak Vašek Tomšů po přesné přihrávce Romana Vašičky, svoji šanci proměnil a poslal nás do vedení. Měli jsme herní převahu, ale nedokázali ji zužitkovat další brankou. Až …v závěru první půle jsme usměrnili míč do odkryté brány, kdy gólman hostů vyběhl a ta zůstala odkrytá.

Ilustrační foto – Na snímku kapitán Nevšové Tomáš Munster (v bílém dresu)         foto: Zdeněk Rumplík

Do druhé půle jsme nastoupili s cílem udržet dvoubrankové vedení, to se nám ale nepodařilo, hosté skórovali a vrátili se do hry. Nicméně za pár minut na to poslal Vašek Tomšů z trestného kopu míč do šibenice a opět jsme vedli s dvoubrankovým rozdílem. Proběhlo postupné hromadné střídání kdy se do hry zapojili všichni hráči. Po centru Miry Pastorka navýšil naše vedení Honza Vlachynský na 4-1. Zápas se dohrával v poklidu, bez další změny skóre. V úterý sehráli hráči semifinále poháru hejtmana Zlínského kraje, kdy přivítáli na domácím hřišti účastníka krajského přeboru Luhačovice a v sobotu je čeká zápas ve Slušovicích.

TJ Sokol Nevšová – TJ Vidče 4-1 (2-0)

Branky: Tomšů 2, Foltýn, Vlachynský

Sestava Nevšové: Konečný – Beňo, Kuric, Munster, Foltýn, Dubec, Vlachynský, Karmazín, Vašička, Stratený, Tomšů
Střídali: Pastorek, Juriga, Gabko, Anders, Fuksa

Ivana Urbanová – předsedkyně TJ Sokol Nevšová (-kos-)