Nevšová doma Zubří načepovala dvanáctku

date_range 05.Zář, 2017 featured_play_list Nezařazené

Utkání mezi Nevšovou a Zubřím se hrálo za trvalého deště, ale na dobře připravené nevšovské hrací ploše to nebylo znát, pouze v místě brankoviště. Už v páté minutě jsme se ujali vedení, kdy se prosadil Petr Karmazín, následoval náš tlak a za pět minut později zvyšoval Roman Vašička, který dorážel míč do odkryté brány. Pokračovala další pětiminutovka kdy v 15. minutě střelou mezi nohy brankáře navýšil skóre zápasu Vašek Tomšů. Hosté byli odevzdaní, bez snahy něco v utkání změnit, nebojovali, víceméně se jen bránili našim průnikům. Do poločasu jsme přidali dalších pět branek, kdy se postupně trefili opět Roman Vašička, Petr Karmazín zkompletoval hattrick, dále pak Peter Stratený výstavním volejem a uzavřeli jsme tak skóre na 8-0 . Naše obrana byla bezchybná, ale soupeř bezzubý.

Fotbalisté Nevšové po utkání se Štítnou n/Vl         Foto: Radek Holík

Do druhé půle proběhlo střídání, do brány se postavil mladičký odchovanec Honza Hyžík, prostor dostal i jeho bratr v útoku Jakub Hyžík, následně i Michal Gabko. Zvolnili jsme tempo a nechali chvíli hrát i soupeře, který nás za naši laxní hru potrestal v 60. minutě brankou, předtím se ještě blýskl dobrými zákroky v bráně Honza Hyžík. Hosté přidali na důrazu a v 68. minutě upravili na 8-2. Poté následoval samostatný průnik Michala Gabka, který byl v pokutovém území zastaven nedovoleně, nařízený pokutový kop Peter Stratený bez problémů proměnil. Za pět minut na to i hosté dostali výhodu pokutového kopu a upravili skóre na 9-3. Zápas však ještě nekončil, v 80. minutě zaokrouhlil skóre na 10 – Vašek Tomšů druhým hattrickem v utkání. Hosté dohrávali z povinnosti a tak se nám podařilo ještě v 88. minutě skórovat, kdy svoji první branku v této třídě vstřelil Jakub Hyžík a v samotném závěru pak uzavřel skóre zápasu na 12-3 Vašek Tomšů.

Nevšová tak předvedla v této třídě nevídanou přestřelku a upevnila si prvenství v tabulce. Za týden zajíždíme k dalšímu soupeři z Valašska, kdy se historicky poprvé utkáme s mužstvem Vidče.