Slavičín se prostřílel do čela tabulky

date_range 24.Led, 2018 featured_play_list Sport

Dvě vysoké výhry posunuly po neúplném 12. kole Slavičín do čela tabulky Zlínské florbalové ligy.

Valaši si nejprve užívali vítězství nad zálohou Počenic 8:2. ,,Po opatrném nástupu do zápasu jsme si po trefách Bočka, Vaculčíka a Kunce vypracovali v patnácté minutě tříbrankový náskok. Soupeř sice v dalším průběhu střetnutí korigoval stav na 3:1 a 5:2, ovšem ve třetí třetině jsme do sítě Králíka přidali další tři góly a tím jsme odpor Počenic definitivně odrazili," potěšil tříbodový zisk s tradičním účastníkem Zlínské ligy útočníka Valachů Ondřeje Vaculíka.

Záhy Slavičín překonal klub FBC Slovácko výsledkem 10:3. ,,Na začátku střetnutí jsme dvakrát prohrávali. Postupně jsme se však zvedli a duel jsme dovedli k pohodovému vítězství. V něm jsme měli větší kvalitu v koncovce. Rovněž jsme se mohli spolehnout na jistého Pavelku v bráně," užíval si i druhý souboj Vaculík.

Výsledky 11. a 12. kola: Slavičín – Počenice B 8:2 (Kunc 2, Boček, Vaculčík, Studeník, Janček, Čuč, Jakub Zvoníček – Lepič 2), Slavičín – FBC Slovácko 10:3 (Čuč 2, Vaculík 2, Papež 2, Studeník 2, Janček, Jakub Zvoníček – Maršálek, Dleštík, Pelka).

Sestava Slavičína: Pavelka – Kunc, Studeník, Vaculčík, Čuč, Papež, Janček, Jakub Zvoníček, Boček, Vaculík.