Slavičínský Jerevan zabodoval v sobotu naplno

date_range 07.Pro, 2014 featured_play_list Nezařazené

S plným bodovým ziskem šesti bodů se vraceli v sobotním odpoledni futsalisté slavičínského Jerevanu ze zápasů zlínské Krajské ligy, která se hrála v otrokovické hale Na Štěrkovišti. V prvním utkání Valaši zdolali dosud neporažený Hulín, když do vedení poslal Jerevan hrající trenér Milan Both. Na dvoubrankový rozdíl zvýšila nová akvizice Jerevanu Marek Kúdela, divizní fotbalista Uherského Brodu a bratr bývalého ligového hráče Slovácka, Sparty a mladé Boleslavi Ondřeje Kúdely. Hráči Hulína sice zaznamenali kontaktní branku, ale závěr utkání už si futsalisté Jerevanu pohlídali a zaslouženě zvítězili.

Hrající trenér Jerevanu Milan Both (v červeném dresu) vsítil tři branky (foto Alois Strnad)

Ve druhém utkání nastoupil Jerevan proti otrokovickému SK Baťov a úvod zápasu vyšel Slavičanům na jedničku, když se do desáté minuty trefili postupně Milan Both, Marek Kúdela a Tomáš Zoubek. V poslední minutě první půle se podařilo Baťovu snížit Čonkou na dvoubrankový rozdíl. Hned na začátku druhého poločasu přidal Milan Both svoji druhou branku a zvýšil na 4:1, otrokovičtí už odpověděli jedinou brankou a Slavičané si po zásluze připsali další tři body. Jerevan se v tabulce Krajské ligy posunul do vyšších pater a na vedoucí VOKNO Kroměříž ztrácí pouhý bod. Další turnaj Krajské ligy odehrají Slavičané již v neděli 14. prosince znovu v Otrokovicích a soupeřem mu bude ASC Bohuslavice u Zlína a také Oldstars Kroměříž.

SK Jerevan Slavičín vs Bure Hulín 2:1 (1:0)

Branky: Both, Kúdela

SK Jerevan Slavičín vs SK Baťov Otrokovice 4:2 (3:1)

Branky: Both 2, Kúdela a Zoubek