Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Tenisový turnaj ve Valašských Kloboukách vyhrála Denisa Mačková

date_range 20.Zář, 2023 featured_play_list Sport
arrow_drop_up Stupně vítězů. Foto: David Dorňák

V sobotu 16.9. na umělých kurtech ve Valašských Kloboukách proběhl další turnaj mladších žáků. Prezentovalo se celkem 15 dětí z širokého okolí.

 

Celkovou vítězkou se stala „domácí“ Denisa Mačková z Valašských Klobouk, která sice ve finálové skupině prohrála jeden zápas, ale díky lepšímu vzájemnému zápasu jí to na zlato vyšlo. Druhé místo získal Jan Šenkeřík z Nedašova, který měl stejné skóre jako vítězka, ale díky horšímu vzájemnému zápasu to stačilo „jen“ na stříbro. Třetí místo získala další domácí hráčka Nikola Hradilová, která měla ve finálové skupině o jeden bod víc, než čtvrtý Marek Kolínek z Nedašova.

 

Turnaj se velmi vydařil. K vidění byly krásné zápasy i překvapivé výsledky. Pokud nám to počasí dovolí, tak další turnaj proběhne v polovině října opět na venkovních kurtech ve Val. Kloboukách.

 

Tenisový turnaj ve Valašských Kloboukách

David Dorňák
tenisový trenér 2. třídy ČTS

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA