Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V neděli se ve Štítné nad Vláří koná Běh podzimním ránem

date_range 21.Zář, 2022 featured_play_list Sport
arrow_drop_up Běh ránem ve Štítné nad Vláří – Popově. Foto: Radek Holík

Ve Štítné nad Vláří – Popově se v neděli 25. září koná 3. ročník Běhu podzimním ránem. Pořadatelé připravili dva závody. Kratší měří 9 kilometrů, delší je dlouhý 15 kilometrů.

 

Start obou kopcovitých závodů, které se střídavě poběží po asfaltové silnici, a také po lesní cestě a v terénu v lese, který má charakter běhu do vrchu, je u koupaliště ve Štítné nad Vláří, v 9.30 hodin. Na stejném místě je také cíl.

 

Novinkou letošního Běhu podzimním ránem bude vrchařská prémie. Kdo bude na křižovatce rozdělující obě tratě první, stane se výhercem věcné ceny – mobilního telefonu Samsung.

 

Prezentace probíhá mezi 7.45 a 8.45 hodinou.

 

Startovné je 180 Kč. V ceně startovného je mimo jiné i guláš po závodě.

 

Zazávodit si můžou muži i ženy všech věkových kategorií.

Ilustrační foto: se svolením Vlastimila Martináta

 ,,Oba závody Běhu podzimním ránem se poběží směrem na kopec Pláňava a okruhem zpět. Dlouhá trasa se poběží celou dobu po asfaltu, ale v lese. Krátká trasa má ve druhé polovině charakter trailového povrchu. Na Pláňavě je nádherný výhled na okolí Štítné nad Vláří. Závod se však poběží hlavně pro radost ze sportování, kvůli poměření sil s ostatními soupeři a pro možnost setkat se s kamarády. Nejlepší běžci dostanou zajímavé odměny,“ zve na Valašsko pořadatelská rodina Martinátová.

 

,,Díky obci bude zázemí závodu na štítenském koupališti, kde bude otevřený i bufet. Takže také diváci budou mít možnost občerstvení,“ láká všechny aktivní i pasivní příznivce sportu do Štítné nad Vláří Vlastimil Martinát.

 

Loňský ročník Běhu podzimním ránem vyhrál Matěj Beníček (KESBUK), který si v závodu dlouhém 15 kilometrů pro první příčku doběhl v čase 55:16. Závod žen ovládla reprezentantka klubu 2BWinner/Sportega Barbora Macurová, jež se na náročné 15kilometrové trati prezentovala časem 1:00:44.

 

Lubomír Hotař

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA